POMALU ZAČÍNÁME …

Pondělí 16. Březen 2020

Lekce v přírodě už běží – přidejte se k nám:

Pro dospělé:

PO 18 – 19 Pilates a TAIJI v PŘÍRODĚ – využití poznatků Z tělocvičny v praxi chůze a cvičení …  Sraz u lesa pod zast. busu 102,144 Na Pazderce, Vybavení: vhodné oblečení a pohodlná obuv

ST 18.30 – 19 .30 Nordic Walking a CVIČENÍ S HOLEMI – trénink chůze s hůlkami a cvičební techniky s hůlkami pro uvolnéní hrudníku, krku, ramen a rukou… Sraz u lesa pod zast. busu Na Pazderce… Vybavení: vhodné oblečení, pohodlná obuv, hůlky (mohu půjčit)

 

Pro děti:

ÚT + ČT 10 – 11  ŽIRAFÍ TĚLOCVIČNA V PŘÍRODĚ pro děti od 1,5 r. s doprovodem Sraz: u lesa Na Pazderce… S sebou: vhodné oblečení pro pohyb venku !

 

ST 17 – 17.45  CIRKOMOTORIKA pro rodiče s dětmi (3-7let) otevřená lekce v přírodě, pokud si chcete společně zkusit zábavný pohyb v přírodě, neváhejte a přidejte se k nám, cvičíme celý červen každou středu v lese. Pokud chcete potrénovat s dětmi i akrobacii – podložku s sebou.

 

Individuální lekce u vás doma jsou možné v Bohnicích a  okolí nebo Žižkov, kde mohu nabídnout i rehabilitační masáže.

KD Krakov zatím uzavřen. Poliklinika Prosek zatím uzavřena.

Všechny permanentky zůstávají nadále v platnosti. Vstup na venkovní lekce možný na všechny permanentky, připravuji další venkovní lekce pro děti i dospělé jako náhradu za kursy v tělocvičně.

Autor článku: Julie Novotná Kategorie: Nezařazené Komentáře: